Производи

5 парчиња Фабрички OEM Виолетова Dazzle Bling Кристален акрилик Преносен комплет за шминка за патување Висококвалитетен сет за четки за шминка

Детали за производот

OEM/ODM

способности

Наша предност

Е-каталог

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производи

Модел бр. SM13
Име: 5 парчиња Фабрички OEM Виолетова Dazzle Bling Кристален акрилик Преносен комплет за шминка за патување Висококвалитетен сет за четки за шминка
Материјал: Рачка од синтетичка коса, алуминиумски обрач и акрилна рачка
Апликација: Четка за прав, четка за руменило, четка за подлога, четка за контурирање, четка за веѓи,

четка за контурирање на носот, четка за сенки, четка за усни, четка за коректор, четка со висок сјај

Погоден за: Шминка почетници, шминка талент
Бои Виолетова
Пакет OPP торба
Место на потекло Шен Жен, Кина

 

OEM travel makeup brush sets

PURPLE makeup brush set


 • Претходно:
 • Следно:

 • Production Process

  OUR ADVANTAGE

  Patents & certifications

  pdfЕ-каталог MyColor

  П: Дали сте вистински производител или фабрика?
  Одг:Да.Ние сме професионален производител во Шенжен Кина, кој е специјализиран за четки за шминка повеќе од 10 години, покривајќи го и врвниот и масовниот пазар за четки и сунѓери за шминка, алатки за убавина и кутии за складирање итн.Имаме свои професионални дизајнери и производствен тим и можеме да обезбедиме услуга OEM&ODM.

  П: Каква коса имате?
  Одг:
  Синтетичка коса: Најлонска коса, синтетичка коса,Jessfibre (Наш сопствен патент)
  Животинска коса: Козја коса, коса од верверица, коса од ласица/самур, коса од коњ/пони, коса од јазовец, коса од свиња

  П: Каков вид ферула можете да направите?
  Одг:Алуминиум, бакар или прилагоден по барање

  П: Каков вид на рачка можете да направите?
  Одг:
  Дрвена рачка, рачка од бамбус, дрвена рачка, пластична рачка, акрилна рачка, кристална рачка, алуминиумска рачка

  П: Кој е вашиот MOQ?Може ли да нарачам некои за прв пат?
  Одг:Генерално, нашиот MOQ е 100 комплети за порибување, но може да се преговара.
  За OEM/приспособени производи, нашиот MOQ е 500-2000 комплети
  Примерокот може да се испрати за ваша проверка и ве молиме кажете ни ги деталите за вашите барања како форма, количина итн.

  П: Може ли да го испечатам логото на мојот бренд или компанија на производите?(Приватна ознака?)
  Одг:Да, можеме да обезбедиме услуги за печатење лого.

  П: Дали можам да направам сопствено приспособено пакување?
  Одг:Да, можеш, ние имаме сопствен тим на професионални дизајнери и можеме да ви помогнеме при дизајнирање.

  П: Кое е времето за испорака?
  Одг:За приспособените производи, времето за испорака е 30-45 дена по депонирањето и потврдениот примерок.