За нас

За нас

MyColor

„Моја боја“има за цел да му помогне на секој да ја открие и сака сопствената убавина.Имаме страст за шминка и сме посветени на развивање и производство на висококвалитетни четки за шминка по пристапна цена.По околу 10 години искуство, сега имаме многу приватни лајсни и патенти.Вашите нарачки OEM/ODM се исто така добредојдени.

ЗАПОЗНАЈ ГО НАШИОТ ОСНОВАЧКИ

Бидејќи сте во индустријата за четки за шминка повеќе од 10 години,извршен директор„Фан на Енди“е доста запознаен со целиот синџир на индустријата.Тој останува посветен како и секогаш на создавање квалитетни производи по разумна цена и помагање на секој народ ширум светот да ја преземе контролата врз сопствената судбина за убавина.Потоа, MyColor Cosmetics Co., Ltd и Jessup Hongkong (сопственик на брендот "Jessup") постигнаа и формираа стратешка соработка и заеднички го финансираа основањето на Фабриката "Dongguan Jessup Cosmetics Co., Ltd., посветена на дизајнирање, истражување и развој, производство и контрола на квалитетот за да се постигне поголем развој и да им се помогне на се повеќе клиенти и партнери да создадат извонредни вредности.

ЗАПОЗНАЈ ГО НАШАТА ФАБРИКА

Нашата подружница фабрика зафаќа површина од повеќе од 6000 квадратни метри во Dongguan (Dongguan Jessup Cosmetics Co., Ltd).Имаме целосен систем за управување со квалитет и сме ревидирани за да се усогласат со системот за управување со квалитет ISO9001 и ISO4001.

Потребни се само 3-7 дена за да се прилагоди примерокот.За да го проширите вашиот опсег на избори, нашите 10 инженери за истражување и развој со 5 години плус искуства, продолжуваат да го надградуваат каталогот на четки за шминка, што не прави да се издвојуваме од жестоката конкуренција.

Со искусен персонал и напредна опрема, како Машина за отсекување, машина за печатење подлоги и машина за чешлање, можеме да произведуваме над 10.000 парчиња секој ден.Нашиот квалитет со висок стандард ќе го зајакне вашиот ум да го набавите од нас.Со стабилен снабдувач, не треба да се грижиме за суровините.И нашиот персонал за КК многу внимателно го проверува секој дел од секоја четка пред да ја пакува.

Нашата козметика „Џесап“ се продава многу добро низ целиот свет преку amazon, aliexpress, ebay, итн.

СО КОИ МАРКИ СМЕ СОРАБОТИВМЕ?

Нашите производи се високо ценети од многу големи брендови, како што се MAC, RIMMEL, BOBBI BROWN, MAYBELLINE и повеќе од САД, Италија, Австралија и областите на Велика Британија итн.

Ако сте заинтересирани за OEM или некоја од нашата четка, не двоумете се да не контактирате за повеќе информации.

mycolor makeup brush factory