Изложби

Изложби

 • What Is The Best Way To Wash A Foundation Brush

  Кој е најдобриот начин за миење на четка за основа

  Миењето на нашите четки е прилично високо на нашата листа на работи што не сакаме да ги правиме - но мора да го правите она што треба да го правите.Има голем број на придобивки што доаѓаат со почестото миење на четките и треба да се стремите да го правите тоа барем еднаш неделно.Миењето на четките помага да се ослободите од сите ...
  Прочитај повеќе
 • Beautyworld Middle East 2020 in Dubai

  Beautyworld Middle East 2020 година во Дубаи

  Добри вести!Shenzhen MyColor Cosmetics Co., Ltd, водечка фабрика за висококвалитетни професионални четки за шминка и единечни четки повеќе од 10 години во градот Шенжен во Кина, ќе присуствува на саемот Beautyworld Блискиот Исток во 2020 година во Дубаи.Повелете посетете го нашиот штанд од 31 мај до 2 јуни!Сала: Т...
  Прочитај повеќе
 • China Beauty Expo Shanghai, China 2020

  China Beauty Expo Шангај, Кина 2020 година

  Добри вести!Shenzhen MyColor Cosmetics Co., Ltd, водечка фабрика за висококвалитетни професионални четки за шминка повеќе од 10 години во градот Шенжен, Кина, ќе присуствува на China Beauty Expo во Шангај, Кина.Повелете посетете го нашиот штанд од 19 до 21 мај!Сала: W8 Бут: W8J03
  Прочитај повеќе
 • Cosmoprof Asia Hongkong 2019

  Космопроф Азија Хонгконг 2019 година

  Дали планирате да присуствувате на Космопроф Азија Хонгконг во текот на 13-15 ноември 2019 година?Можеме ли да закажеме состанок со вас?Ние сме водечка фабрика за четки за шминка повеќе од 10 години, која исто така има своја фабрика за коса во Шенжен Сити, Кина.Сега развивме нова коса, Jessfibre, која е...
  Прочитај повеќе
 • Добредојдовте да се запознаете со нас во Космопроф Азија Хонгконг

  Прочитај повеќе