Рачка материјали - Шенжен MyColor Козметика копродукции, ООД

рачка материјали

рачка материјали

рачка материјали

Makeup Brush Handle is where your brand logo and other information like purpose or size can be printed.

We have many private moldings in stock for your choice.

Прилагодување е исто така добредојдени.

Но, потребни се надоместоците за пластични калапи, и акрилик рачки.

Сепак, дрво / бамбус рачки може да се прилагоди во било која форма, без лајсни.

Logo printing process:

1.Pad печатење
2.Laser резба
3.Hot печат