Ekspozitat

Ekspozitat

 • What Is The Best Way To Wash A Foundation Brush

  Cila është mënyra më e mirë për të larë një furçë fondamenti

  Larja e furçave është goxha lart në listën tonë të gjërave që nuk duam të bëjmë – por duhet të bëni atë që duhet të bëni.Ka një sërë përfitimesh që vijnë kur lani më shpesh furçat tuaja dhe duhet të synoni ta bëni këtë të paktën një herë në javë.Larja e furçave ndihmon në largimin e çdo...
  Lexo më shumë
 • Beautyworld Middle East 2020 in Dubai

  Beautyworld Lindja e Mesme 2020 në Dubai

  Lajme te mira!Shenzhen MyColor Cosmetics Co., Ltd, një fabrikë lider e kompleteve të furçave profesionale të kozmetikës me cilësi të lartë dhe furçave të vetme për më shumë se 10 vjet në qytetin Shenzhen të Kinës, do të marrë pjesë në panairin Beautyworld në Lindjen e Mesme në 2020 në Dubai.Mirë se vini të vizitoni stendën tonë gjatë 31 majit deri më 2 qershor!Salla: T...
  Lexo më shumë
 • China Beauty Expo Shanghai, China 2020

  China Beauty Expo Shanghai, Kinë 2020

  Lajme te mira!Shenzhen MyColor Cosmetics Co., Ltd, një fabrikë udhëheqëse e furçave të kozmetikës profesionale me cilësi të lartë për më shumë se 10 vjet në qytetin Shenzhen të Kinës, do të marrë pjesë në China Beauty Expo në Shanghai të Kinës.Ju mirëpresim të vizitoni stendën tonë gjatë datave 19 deri më 21 maj!Salla: W8 Kabina: W8J03
  Lexo më shumë
 • Cosmoprof Asia Hongkong 2019

  Cosmoprof Asia Hongkong 2019

  A planifikoni të merrni pjesë në Cosmoprof Asia Hongkong gjatë 13-15 Nëntorit 2019?Mund të bëjmë një takim me ju?Ne jemi një fabrikë lider e furçave të grimit për më shumë se 10 vjet, e cila gjithashtu ka fabrikën e saj të flokëve, në qytetin Shenzhen të Kinës.Tani kemi zhvilluar një flokë të re, Jessfibre, e cila është...
  Lexo më shumë
 • Mirë se vini të na takoni në Cosmoprof Asia Hongkong

  Lexo më shumë