Rreth Nesh

Rreth Nesh

MyColor

"My Color"synon të ndihmojë të gjithë të zbulojnë dhe duan bukurinë e tyre.Ne kemi një pasion për grimin dhe jemi të përkushtuar në zhvillimin dhe prodhimin e furçave të grimit me cilësi të lartë me çmim të përballueshëm.Pas rreth 10 vitesh eksperiencash, tani kemi shumë modele dhe patenta private.Porositë tuaja OEM/ODM janë gjithashtu të mirëseardhura.

TAKONI THEMELIN TONE

Duke qenë në industrinë e furçave të grimit për më shumë se 10 vjet,CEO“Andy Fan”është mjaft i njohur me të gjithë zinxhirin e industrisë.Ai mbetet po aq i përkushtuar sa kurrë për të krijuar produkte cilësore me një çmim të arsyeshëm dhe për të ndihmuar çdo popull në mbarë botën të marrë kontrollin e fatit të tij të bukurisë.Më pas, MyColor Cosmetics Co., Ltd dhe Jessup Hongkong (Pronar i markës "Jessup") arritën dhe formuan një bashkëpunim strategjik dhe financuan bashkërisht themelimin e Fabrikës "Dongguan Jessup Cosmetics Co., Ltd., të përkushtuar për projektimin, kërkimin dhe zhvillimin, prodhimit dhe kontrollit të cilësisë për të arritur zhvillim më të madh dhe për të ndihmuar gjithnjë e më shumë klientë dhe partnerë të krijojnë vlera të jashtëzakonshme.

TAKONI FABRIKEN TONA

Fabrika jonë filial mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 6000 metra katrorë në Dongguan (Dongguan Jessup Cosmetics Co., Ltd).Ne kemi një sistem të plotë të menaxhimit të cilësisë dhe jemi audituar për t'u përshtatur me sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001 & ISO4001.

Duhen vetëm 3-7 ditë për të personalizuar një mostër.Për të zgjeruar gamën tuaj të zgjedhjeve, 10 inxhinierët tanë të kërkimit dhe zhvillimit me 5 vite përvojë plus, vazhdojnë të përmirësojnë katalogun e furçave të grimit, gjë që na bën të dallojmë nga konkurrenca e ashpër.

Me staf me përvojë dhe pajisje të avancuara, si Makina e zvogëlimit, Makina e shtypjes së jastëkëve dhe Makina e krehjes, ne mund të prodhojmë mbi 10,000 copë çdo ditë.Cilësia jonë e standardit të lartë do të forcojë mendjen tuaj për të marrë nga ne.Me furnizues të qëndrueshëm, ne nuk kemi nevojë të shqetësohemi për lëndët e para.Dhe stafi ynë i QC-së inspekton çdo pjesë të çdo furçe me shumë kujdes përpara se të paketojë.

Kozmetika jonë "Jessup" po shitet shumë mirë në të gjithë botën përmes amazon, aliexpress, ebay, etj.

ME CILAT MARKA KAM BASHKËPUNUAR?

Produktet tona vlerësohen shumë nga shumë kompani të markave të mëdha, si MAC, RIMMEL, BOBBI BROWN, MAYBELLINE dhe më shumë nga SHBA, Italia, Australia dhe zonat e Mbretërisë së Bashkuar etj.

Nëse jeni të interesuar për OEM ose ndonjë nga furçat tona, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni për më shumë informacion.

mycolor makeup brush factory