Производи

Индивидуална прилагодена фабричка OEM четка за шминкање со црна синтетичка четка за вентилатор за коса

Детали за производот

OEM/ODM

способности

Наша предност

Е-каталог

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производи

Модел бр. FB12
Име: Индивидуална прилагодена фабричка OEM четка за шминкање со црна синтетичка четка за вентилатор за коса
Материјал: Рачка од синтетичка коса, алуминиумски ферули и дрво
Апликација: Четка за вентилатор
Погоден за: Општа намена
Употреба: Алатки за шминка за совршена лична нега
Пакет: OPP торба или прилагодена

 

black fan brush CUSTOMIZED

fashion black fan brush


 • Претходно:
 • Следно:

 • Production Process

  OUR ADVANTAGE

  Patents & certifications

  pdfЕ-каталог MyColor

  П: Дали сте вистински производител или фабрика?
  Одг:Да.Ние сме професионален производител во Шенжен Кина, кој е специјализиран за четки за шминка повеќе од 10 години, покривајќи го и врвниот и масовниот пазар за четки и сунѓери за шминка, алатки за убавина и кутии за складирање итн.Имаме свои професионални дизајнери и производствен тим и можеме да обезбедиме услуга OEM&ODM.

  П: Каква коса имате?
  Одг:
  Синтетичка коса: Најлонска коса, синтетичка коса,Jessfibre (Наш сопствен патент)
  Животинска коса: Козја коса, коса од верверица, коса од ласица/самур, коса од коњ/пони, коса од јазовец, коса од свиња

  П: Каков вид ферула можете да направите?
  Одг:Алуминиум, бакар или прилагоден по барање

  П: Каков вид на рачка можете да направите?
  Одг:
  Дрвена рачка, рачка од бамбус, дрвена рачка, пластична рачка, акрилна рачка, кристална рачка, алуминиумска рачка

  П: Кој е вашиот MOQ?Може ли да нарачам некои за прв пат?
  Одг:Генерално, нашиот MOQ е 100 комплети за порибување, но може да се преговара.
  За OEM/приспособени производи, нашиот MOQ е 500-2000 комплети
  Примерокот може да се испрати за ваша проверка и ве молиме кажете ни ги деталите за вашите барања како форма, количина итн.

  П: Може ли да го испечатам логото на мојот бренд или компанија на производите?(Приватна ознака?)
  Одг:Да, можеме да обезбедиме услуги за печатење лого.

  П: Дали можам да направам сопствено приспособено пакување?
  Одг:Да, можеш, ние имаме сопствен тим на професионални дизајнери и можеме да ви помогнеме при дизајнирање.

  П: Кое е времето за испорака?
  Одг:За приспособените производи, времето за испорака е 30-45 дена по депонирањето и потврдениот примерок.