Produktet

Furçë grimi me ventilatorë sintetikë të zinj sintetike të fabrikës individuale të personalizuara

Detajet e produktit

OEM/ODM

aftësitë

Avantazhi ynë

E-katalog

FAQ

Etiketat e produktit

Numri i modelit. FB12
Emri: Furçë grimi me ventilatorë sintetikë të zinj sintetike të fabrikës individuale të personalizuara
Materiali: Dorezë me qime sintetike, ferrule alumini dhe druri
Aplikacion: Furça e ventilatorit
Të përshtatshme për: Qëllimi i përgjithshëm
Përdorimi: Mjete grimi për kujdes personal perfekt
Paketa: Çanta OPP ose e personalizuar

 

black fan brush CUSTOMIZED

fashion black fan brush


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Production Process

  OUR ADVANTAGE

  Patents & certifications

  pdfKatalogu elektronik MyColor

  Pyetje: A jeni një prodhues apo fabrikë e vërtetë?
  Re:Po.Ne jemi një prodhues profesionist në Shenzhen të Kinës, i specializuar në furçat e grimit për më shumë se 10 vjet, duke mbuluar tregun premium dhe masiv për furçat dhe sfungjerët e kozmetikës, mjetet e bukurisë dhe kutitë e ruajtjes, etj.Ne kemi stilistët tanë profesionistë dhe ekipin e prodhimit dhe mund të ofrojmë shërbimin OEM&ODM.

  Pyetje: Çfarë lloj flokësh keni?
  Re:
  Flokë sintetikë: Flokë najloni, flokë sintetikë,Jessfibre (Patenta jonë)
  Flokët e kafshëve: Flokë dhie, Flokë ketri, flokë nuselaje/sable, qime kali/kalë, qime baldose, qime derri

  Pyetje: Çfarë lloj ferrule mund të bëni?
  Re:Alumini, bakri, ose i personalizuar sipas kërkesës

  Pyetje: Çfarë lloj doreze mund të bëni?
  Re:
  Dorezë druri, Dorezë bambu, Dorezë prej druri, Dorezë plastike, Dorezë akrilike, Dorezë Kristali, Dorezë Alumini

  Pyetje: Cili është MOQ juaj?A mund të porosis disa për herë të parë?
  Re:Në përgjithësi MOQ-ja jonë është 100 komplete për çorape, por është e negociueshme.
  Për produktet OEM / të personalizuara, MOQ ynë është 500-2000 grupe
  Mostra mund të dërgohet për kontrollin tuaj dhe ju lutemi na tregoni detajet në lidhje me kërkesat tuaja si forma, sasia, etj.

  Pyetje: A mund të printoj LOGO e markës ose kompanisë sime në produkte?(Etiketë privat?)
  Re:Po, ne mund të ofrojmë shërbime të printimit të logos.

  Pyetje: A mund të bëj paketimin tim të personalizuar?
  Re:Po, ju mundeni, ne kemi ekipin tonë profesionistë të stilistëve dhe mund t'ju ndihmojmë në dizajne.

  Pyetje: Cila është koha e dorëzimit?
  Re:Për produktet e personalizuara, koha e dorëzimit është 30-45 ditë pas depozitimit dhe mostrës së konfirmuar.