Produktet

Set furçash profesionale për grim për pudër, kontur, theksues blush, hije sysh, vetulla, kabuki, fondament, korrektor, këllëf lëkure udhëtimi

Detajet e produktit

OEM/ODM

aftësitë

Avantazhi ynë

E-katalog

FAQ

Etiketat e produktit

Set furçash profesionale për grim për pudër, kontur, theksues blush, hije sysh, vetulla, kabuki, fondament, korrektor, këllëf lëkure udhëtimi

Pendët:

1. Flokë sintetikë me cilësi të lartë pa egërsi, të butë dhe të dendur.
2.Përmban furça me dizajn të plotë, praktike për të përmbushur nevojat tuaja të aplikimit.
3.Asnjë zbehje, rënie, Nuk ka erë, Trajto të fiksuar fort.

 

Rreth këtij artikulli

 • Materiali i flokëve:Flokë sintetikë me cilësi të lartë
 • Materiali i ferrules:Alumini
 • Materiali i dorezës:Dorezë plastike me cilësi të lartë
 • Kostum për:Furçë themeli, furçë për skuqje, furçë pluhuri, furçë për hijet e syve, furçë për vetullat etj.

Një fabrikë profesionale e furçave të grimit, furçave të fytyrës dhe sfungjerëve të grimit Puff etj për më shumë se 10 vjet, që integron R&D, prodhimin dhe shitjet në qytetin Shenzhen, Kinë

Ekspert i furçave dhe sfungjerëve të grimit.

kabuki brush suppliers cosmetic brushes suppliers cosmetic brush suppliers

cosmetic brush manufacturer travel cosmetic brush set professional brush set china

makeup brush bag travel makeup brush kit

 

 

 

 


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Production Process

  OUR ADVANTAGE

  Patents & certifications

  pdfKatalogu elektronik MyColor

  Pyetje: A jeni një prodhues apo fabrikë e vërtetë?
  Re:Po.Ne jemi një prodhues profesionist në Shenzhen të Kinës, i specializuar në furçat e grimit për më shumë se 10 vjet, duke mbuluar tregun premium dhe masiv për furçat dhe sfungjerët e kozmetikës, mjetet e bukurisë dhe kutitë e ruajtjes, etj.Ne kemi stilistët tanë profesionistë dhe ekipin e prodhimit dhe mund të ofrojmë shërbimin OEM&ODM.

  Pyetje: Çfarë lloj flokësh keni?
  Re:
  Flokë sintetikë: Flokë najloni, flokë sintetikë,Jessfibre (Patenta jonë)
  Flokët e kafshëve: Flokë dhie, Flokë ketri, flokë nuselaje/sable, qime kali/kalë, qime baldose, qime derri

  Pyetje: Çfarë lloj ferrule mund të bëni?
  Re:Alumini, bakri, ose i personalizuar sipas kërkesës

  Pyetje: Çfarë lloj doreze mund të bëni?
  Re:
  Dorezë druri, Dorezë bambu, Dorezë prej druri, Dorezë plastike, Dorezë akrilike, Dorezë Kristali, Dorezë Alumini

  Pyetje: Cili është MOQ juaj?A mund të porosis disa për herë të parë?
  Re:Në përgjithësi MOQ-ja jonë është 100 komplete për çorape, por është e negociueshme.
  Për produktet OEM / të personalizuara, MOQ ynë është 500-2000 grupe
  Mostra mund të dërgohet për kontrollin tuaj dhe ju lutemi na tregoni detajet në lidhje me kërkesat tuaja si forma, sasia, etj.

  Pyetje: A mund të printoj LOGO e markës ose kompanisë sime në produkte?(Etiketë privat?)
  Re:Po, ne mund të ofrojmë shërbime të printimit të logos.

  Pyetje: A mund të bëj paketimin tim të personalizuar?
  Re:Po, ju mundeni, ne kemi ekipin tonë profesionistë të stilistëve dhe mund t'ju ndihmojmë në dizajne.

  Pyetje: Cila është koha e dorëzimit?
  Re:Për produktet e personalizuara, koha e dorëzimit është 30-45 ditë pas depozitimit dhe mostrës së konfirmuar.